понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Дамите останаа без здив од новиот фустан на Сека Алексиќ!

За српската пејачка Сека Алексиќ не поминува ден без да позира пред својот огромен плакар полн со гардероба.

Сега, откако го намали вишокот килограми, Сека се почесто избира се потесни фустани од кои ја истакнува линијата, а овој пат облече долга тоалета со златни реси во која позираше од секој агол.

Фотографиите и беа малку, па го вклучи телефонот на снимање за да го долови вистинскиот ефект на фустанот. Припадничките на понежниот пол беа восхитени од моделот кој ги освои на прв поглед.

Погледнете ја го овој импресивен модел кој сите дами и обожавателки на Сека го посакаа.

#dress @aminahasanbegovic

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

#Коментари
[fbcomments]