понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Билјана Дебарлиева како од „Игра на тронови“: Водителката направи храбра промена – ваква не ја ни замислувате!

Нежна, смирена, шармантана, вистински професионалец пред камери, се мал број епитети кои ни малку не се излишни за популарната ТВ водителка Билјана Дебалриева.

Летото кое полека се „пакува“ , Билјана го искористи за апсорпција на нови сили за работата што и претстои и енергијата да ја насочи кон она што најдобро го знае и умее – работата пред камери и разработката на интересни теми за здравјето.

Изминатите неколку месеци Билјана доста се промени физички, почна да носи очила за вид и се почесто да прави промена на фризурата. Ако изминатите години навикнавме да ја гледаме со едноставно среден фризура во руса нијанса, сега Биле се повеќе и повеќе изненадува во тој поглед.

Па така, се почесто е вљубеник во романтичните плетенки кои овој пат ги направи во нешто помладешка варијанта од која не потсети на Калиси од хит серијата „Игра на тронови“.

Еве како изгледа со новиот имиџ:

#Коментари
[fbcomments]