понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Нема да им верувате на сопствените очи: Ја уапсија, ги извади лисиците, им ја украде полициската кола и ја бркаа низ цел град (ВИДЕО)

Несекојдневно видео се појави на социјалните мрежи и предизвика бура од реакции бидејќи се работи за доста несекојдневна ситуација.

Имено станува збор за девојка од Тексас која откако на која и биле ставени лисици на рацете и била внесена во празно полициско возило успешно ги извадила лисиците од рацете и успеала да и побегне на полицијата.

Таа по крадењето на полициското возило беше бркана од страна на други полициски возила за да на крајот биде уапсена, погледнете.

Извор: Курир.мк

#Коментари