понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Како сестри: Адријана Алачки со ќерката гламурозни на свадба!

Пејачката и водителка Адријана Алачки пред извесно време присуствуваше на една свадбена веселба заедно со нејзината ќерка, синот и внуката.

Адријана и нејзината ќерка Грациела ги собраа сите погледи облечени во долги фустани во кои изгледаа како сестри. Адријана во црн фустан од тантела, додека Грациела во фустан во кремава боја со леопард принт во долниот дел.

#Коментари
[fbcomments]