понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) За некои ова е КАТАСТРОФА: Карлеуша нема комплекс, па го носи и она што ја прави дебела!

Јелена Карлеуша повторно шокира со изгледот на својот Инстаграм профил.

Пејачката не може да го помине денот без провокација, а во тоа и како е умешна.

Овој пат облече целосно бела комбинација од едноставен тесен мини фустан кој оцрта се на неа, надополнет со бели чизми-чорапи се до бутините кои помалку и преливаат…

Некои од следбениците ја искритикуваа за изборот, но таа самоуверено како и секогаш им порача дека тоа е врвната етикета Баленсиага.

Врвно или не, како изгледа оценете самите.

#Коментари
[fbcomments]