понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Водителката Елена се врати од Америка и ја покажа најпровокативната фотографија од таму!

Водителката Елена Стефановска три недели помина на одмор во Америка, а сега повторно е време да се врати на работните обврски во Македонија.

Таа на социјалните мрежи призна дека ќе и недостига Америка и сака пак да се врати таму и ја објави најпровокативната фотографија од плажа во Санта Круз во Калифорнија.

Време е да се вратиме во реалноста, напиша Елена под фотографијата.

#Коментари
[fbcomments]