понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Суде од „Вљубениот ерген“ главна во Њујорк и тоа со Адриана Лима!

Мелиса Шенолсун или попозната како Суде од хит комедијата „Вљубениот ерген“, не само во серијата туку и во приватноста е голема љубителка на модата.

Секоја припадничка на посилниот пол на ваков или таков начин е окупирана со мода, но Мелиса тоа го прави дури и во професионални рамки.

Имено, таа моментално престојува во Њујорк каде се случува престижната модна недела, каде врвни светски дијанери ги претставуваат своите пролет-лето колекции за 2018 година.

Мелица е таму во улога на блогерка и новинарка, па ревиите ги следи како голема ѕвезда од првите редови.

Меѓу присутните таму се сретна и со Адриана Лима, со која позираа заедно.

#Коментари
[fbcomments]