понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Раскош: Во овој „рај“ летува Сека Алексиќ со семејството! (ФОТО)

Ресортот во кој е сместена Сека Алекси со синот и сопругот, изгледа фантастично.

Заслужен одмор во септември си дозволи пејачката Сека со сопругот Вељко и синот Јаков во Грција. Тие се сместени во еден хотелски комплекс, а пејачката сподели и со обожавателите како изгледа.

Со синот Јаков Сека не оди често на плажа, но затоа уживаат покрај базен.

#Коментари
[fbcomments]