понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

На мажите не им е добро: Моника Белучи мокра во провиден фустан ги покажа атрибутите!

Моника Белучи иако гази во шестата деценија, сеуште плени со својот сексапил. Иако има 52 години, Моника изгледа одлично, а на тоа и завидуваат сите жени.

Таа овојпат самоуверено се прошетала во мокар бел фустан, потполно провиден.

Моника по којзнае кој пат ги остави мажите без зборови со своите облини. Нејзината фотографија направила хаос на интернет. Обожавателите ја пофалија дека изгледа одлично во шестата деценија.

#Коментари
[fbcomments]