понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Каков кикс! Сме ја виделе во секакви изданија, но ова од Ким е премногу!

Ким Кардашијан често експериментира кога е во прашање модата, а нејзиното појавување на модната недела во Њујорк, многумина ги остави без зборови.

Ким се појавила целата во црно, на себе носела кожна топ маичка, сако, провидни хеланки, речиси како хулахопки. Со оглед на тоа дека долниот дел бил целосно провиден, сите можеле да ја видат долната облека на старлетата.

Целата комбинација ја заокружила со провидни сандали кои ги дизајнирал нејзиниот сопруг Канје Вест.

Поради оваа комбинација, Ким се нашла на мета кај обожавателите. Многумина сметаат дека старлетата претерала и дека ова не е комбинација за во јавност.

#Коментари
[fbcomments]