понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Цеца се снимаше во својот дом: Покажа што прави во дневната соба!

Социјалната мрежа Инстаграм очигледно стана доста интересна за пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Таа своите обожаватели ги почести со видео од нејзиниот дом, во дневната соба. Цеца на ова кратко видео е сама и спремна за излегување.

 

Ready ! 💫🌸 hair by @steve_rady ✨

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

#Коментари
[fbcomments]