понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Ирма дојде во нејзиниот двор: Брена покажа каков хаос се случил во нејзиниот дом!

Изминативе денови ураганот Ирма помина низ Соединетите Американски Држави, а музичката ѕвезда Лепа Брена со фотографии се пожали како поминал нејзиниот двор за време на невремето во Србија, споредувајќи го со она многу полошо од Флорида.

Пејачката ојавила фотографија на која се гледа дека кошот завршил во базенот од невремето кое синоќа го зафати Белград.

Ирма дојде малку и во нашиот двор. Цел кош ветерот го фрлил во базен, се пожалила пејачката на социјалните мрежи.

#Коментари
[fbcomments]