понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) МАЖИШТE: Омер каков не сте го виделе, а ниту го замислувате!

Од вчеравчер на телевизија Сител повторно стартуваше хит серијата „Вљубениот ерген“која дамите ја гледаат поради згодниот дизајнер Омер Иплкчи, улога која ја игра популарниот турски актер Бариш Ардуч.

Знаете дека наскоро Бариш треба да се жени со колешката Гупсе Озај, моментално снима нова серија со Дефне или актерката Елцин Сангу, обожава животни, има добротворна организација за деца болни од рак, а исто така е опседнат со спортот.

Кога станува збор за тоа, Бариш од минатата година почна да тренира боксување, а веќе е во топ форма која ја потврди со видео кое се најде на неговиот Инстаграм профил.

Како кондиционо стои миленикот на дамите и колку е силен, гледате од овој ЛИНК

 

 

#Коментари
[fbcomments]