понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Се врати уште посекси: Вака изгледа Сања Кужет во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“

Машкиот дел од гледачите на натпреварувањето „Ѕвездите на Гранд“ посебно се израдуваа на веста дека на малите екрани се враќа водителката Сања Кужет.

Новата сезона ќе ја водат Воја Недељковиќ и Сања Кужет.

Следната недела почнуваме со снимање на новата сезона, напиша Воја.

А еве што изјавила за враќањето во „Ѕвездите на Гранд“.

#Коментари
[fbcomments]