понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Милан Поповиќ со две нови тужби против Северина

Познатиот бизнисмен и поранешен сопруг на пејачката Северина, Милан Поповиќ поднесе поднесе две нови тужби против неа.

Изминатата недела против менаџерот на пејачката и против неа поднесол тужба за клевета.

Ќе прифатам решавање на спорот по мирен пат, доколку менаџерот на Северина јавно ми се извини за наводите, изјавил Поповиќ.

Северина со Милан се суди уште од 2013 година, а против неа веќе има одреден број различни тужби.

#Коментари
[fbcomments]