понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Разгледница: Пејачката Софија Манева за прв пат позира со синот! (ФОТО)

Пејачката Софија Манева неодамна стана мајка за прв пат и сега прави пауза од работата и е целосно посветена на мајчинството.

Таа не беше активна ниту на социјалните мрежи, па сега ги изненади обожавателите со фотографија заедно со синот и сопругот.

Фотографијата е вистинска разгледница, прекрасен поглед кон езеро и среќно семејство.

#Коментари
[fbcomments]