понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Жешки сцени покрај базен: Сека се соблече топлес, па го „јавна“ сопругот пред сите!

Пејачката Сека Алексиќ се опуштила на одмор со сопругот и синот, па објавила неколку секси фотографии од Грција.

Алексиќ прво се соблече топлес и постави фотографија на социјалните мрежи.

Потоа го „јавна“ сопругот Вељко и тоа го објасни со зборовите: „Мојата среќа! Мојот маж најдобар на светот.“

#Коментари
[fbcomments]