понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Изненади со изгледот: Елена Велевска се послаба и послаба! (ФОТО)

Фолк пејачката Елена Велевска неодмна доби критики дека драстично е ослабена, а сега повторно шокираше со најновата фотографија.

Елена овој пат иако покриена со тексас јакничка, го покажа тенкиот струк и обожавателите и забележаа дека сега е послаба и од порано.

Иако е мајка на три деца, Елена брзо успеа да си ја врати линијата.

#Коментари
[fbcomments]