понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Toyota Land Cruiser: Теренската икона со ново лице

Големиот SUV добро им пркоси на годините, но сепак од Toyota му дадоа ново лице.


Toyota Land Cruiser

Извор: Автомагазин.мк

#Коментари