понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

(ФОТО) Дара Бубамара ги кани обожавателите на настап, а како мамка се послужи со голите гради!

Пејачката Дара Бубамара е дива и нескротлива во секој поглед.

Дара добро знае дека без голотија ништо не е така лесно, особено откако ја навикна својата публика дека освен песна треба да понуди и провокација.

Па така, како најава за еден свој неодамнешен настап, пејачката како мамец ги искористи голите гради прекриени само со мрежа, а ги сокри само пупките со своите дланки.

Зарем има дилема зошто Бубамара секогаш ги полни дискотеките?

#Коментари
[fbcomments]