понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Пука се на неа: Бритни ги зголеми градите, мажите одлепија! (ФОТО)

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и и подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите.

После хируршкиот зафат, Бритни неколку пати се пофалила на Инстаграм.

 

When this song came out, I lost my mind like a little kid!!! I fangirled and cried!! 😉😉😜🎀👛🌸

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

#Коментари
[fbcomments]