понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Брена се огласи: Ирма и зададе главоболка – еве во каква состојба е нејзиниот луксузен имот на Мајами!

Ураганот Ирма и зададе главоболка и на пејачката Лепа Брена која има луксузен имот на Мајами.

Имено, страшната непогода направи разорна штета во Америка, а пејачката по пој повод се огласи за еден српски медиум и објасни каква е состојбата со нејзиниот имот.

-Со нашата куќа на Мајами е се во најдобар ред, но не можам да кажам дека не сум загрижена, вели Брена.

Инаку, Брена и Боба платија 950 илјади долари за имотот, по наговор од кумот Чирјанк, поранешен тенисер, а денес голем бизнисмен и милионер.

#Коментари
[fbcomments]