понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Ја препознавате ли? Фолкерката Сани без шминка, во сосема природно издание!

Фолкерката Сања Гроздановска иако е во поодмината бременост сеуште неуморно работи.

После работното лето, таа со сопругот и нејзината ќерка заминаа на одмор во Турција, а сега пак им се врати на работните обврски и настапите.

Сани спрема нова песна, а со обожавателите сподели дел од атмосферата со фотографија од студио, на која е во сосема природно издание и без шминка.

#Коментари
[fbcomments]