петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

ДЕМАНТ: Ана Кокиќ не го минала кастингот, а Весна Змијанац не била поканета на свадбата на Ѓоковиќ

novak-djokovic

Веселбата на Свети Стефан каде судбоносното ДА вечерва ќе го изговори првиот рекет на светот и неговата избраничка Јелена Ристиќ, беше веселба која ниту еден пејач не би одбил да ја одработи. Таа чест ја добија некои одбрани, а некои беа одбиени.

Весна Змијанац, која се пофали дека ја одбила свирката бидејќи е зафатена тој ден, не ни била поканета. Ана Кокиќ за малку не била ставена на листата на пејачи, но не успеала да се договори бидејќи организацијата не дозволила да ја прати нејзиниот бенд. Таа лажно изјавувала дека таа ја одбила свирката, а всушност била одбиена.

#Коментари
[fbcomments]