понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Таг: албум

    S.P.N. – „Пресврт“ (ВИДЕО)

        S.P.N. е артист од Кичево, кој создава активно рап музика 3 години. Во иднина планира да сними што повеќе песни... Повеќе