недела, 26 февруари 2017  |  Вести денес: 48

Таг: безбедност

    BMW кацига со head-up дисплеј

    Интегрираните високи технологии од автомобилскиот свет во мотоциклите се еден од најважните моменти на штандот... Повеќе