понеделник, 27 март 2017  |  Вести денес: 99

Таг: избор

    Променливо облачно време

    Времето претпладне во Македонија ќе биде променливо облачно, а попладне ќе има повремени врнежи од дожд проследени... Повеќе

    Сончево и топло време

    Времето во Македонија ќе биде сончево со умерена локална облачност. Преку денот ќе дува слаб до умерен ветер претежно... Повеќе