недела, 26 февруари 2017  |  Вести денес: 48

Таг: скијање

    Вон ја заврши сезоната

    Лидерот во Светскиот куп во алпско скијање, Линдзи Вон, објави дека предвреме ја завршува сезоната како резултат... Повеќе