четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

Таг: супа

    ДВЕ СТВАРИ ИСТОВРЕМЕНО!

    Лежам некња у двор на полско креветче на тоа вруќините, се варам као лански грав у казан и умирам од мука шо годинава... Повеќе

    Крем супа од компири

    Крем супата од компири е неодоливо предјадење кое со својот богат вкус и арома ќе ги разбуди сите ваши сетила и... Повеќе