сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

Таг: цреши

    Колач со цреши

    Потребни состојки: 3 јајца 1 чаша за млеко шеќер ½ -//- млеко ½ -//- зејтин 2 -//- брашно 300 г.  чистени цреши 1 пециво Ги... Повеќе