четврток, 29 јуни 2017  |  Вести денес: 0

Таг: жени

    #ЖенаХерој во Капитол Мол

    Во месецот на жената и по повод 8ми Март, Капитол Мол одлучи да им посвети внимание на сите припаднички на понежниот... Повеќе