Радио Милева

Дара-Бубамара ја поддржа, а кога таа имаше ваква афера, еве какви гнасотии говореше Карлеуша за неа

Дара – Бубамара е една од малкуте пејачки која ја поддржа својата колешка Јелена Карлеуша, откако нејзината експлицитна кореспонденција...
Радио Милева

На Карлеуша и „мрда опашката“, но и Душко не е „цвеќе за мирисање“: Ова е македонската манекенката со која беше фатен фудбалерот во автомобил (ФОТО)

Трет ден во јавноста не стивнуваат вестите поврзани со секс скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш. По скандалот...
Радио Милева

Готово е, Душко Тошиќ се разведува од Карлеуша: Побарал адвокат и нема намера да и ја прости секс аферата (ФОТО)

Јелена Карлеуша ќе остане без милионите на својот сопруг, бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости  нејзината секс афера со Огњан...
Радио Милева

Давид Драгојевиќ и се извини на бившата девојка, призна дека најмногу сака кога сегашната го гледа в очи додека ја држи за рака, па и ја пикна раката меѓу нозе под масата! (ВИДЕО)

Во „Задруга2“ и надвор од неа, со денови сите ги коментираат односите меѓу Давид Драгојевиќ и Ана Кораќ. „Бев многу негативен и агресивен,...
Радио Милева

Kим Кардашијан и Кање Вест ќе станат родители по четврти пат, а сега старлетата го откри полот на бебето

Пред неколку недели се шпекулираше дека Ким Кардашијан и Кање Вест ќе станат родители по четврти пат, а сега познатата старлета ги потврди...
Радио Милева

Ѕвездата го прифати предизвикот, ама никој не ја позна: Препознавате ли кој познат македонски лик е на фотографијата?

На социјалните мрежи има нова играчка. Најпопуларната и најраспространетата од нив – „Фејсбук“ на своите корисници им понуди нов...
Радио Милева

„Спиев со половина Њујорк, но со сопругот немав секс до првата брачна ноќ“: Скандалозна изјава на најпознатата буцкаста манекенка (ФОТО)

Една од најпознатите плус сајз манекенки на светот, Ешли Греам даде интервју за списанието Ел, во кое искрено говореше за својот брак...
Радио Милева

Карлеуша се бранеше дека не е таа, дека е монтажа зашто таа има бемка на интимното место, а новите фотографии ја клекнаа на колена! (18+ ФОТО)

Порнографската сага која ги тресе Србија, регионот, па и Балканот, сега има ново продолжение! Јелена Карлеуша се обиде со последниот...
Радио Милева

И старата секс афера на Карлеуша одново актуелна: Сопругот Душко, сепак не е тој кој го снимал перверзното признание на „скандал дамата“ (18 + ВИДЕО)

Секс аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот на Огњан Врањеш во моментов ја тресе не само Србија, туку и целиот Балкан. Вулгарните преписки...
Радио Милева

Антонио Бандерас на доделувањето на награди се појави со новата девојка која е помлада две децении од него

Антонио Бандерас  на доделувањето на награди “Kritik čojs” се појави во друштво со неговата нова девојка Никол Кимпел. Пред врската...
Радио Милева

Татјана Лазаревска утрото го дочека со кренати нозе, на високо: Штом ноќта помине, не кани ме… (ФОТО+ВИДЕО)

Брачната македонско-австралиска фолк двојка Татјана Лазаревска – Новица Василевски, е на турнеја низ Канада. По новогодишните празници...