Радио Милева

Бритни ги „истури“ бујните гради, а покажа дека има и скриен талент (ВИДЕО)

Бритни ги „истури“ бујните гради, а покажа дека има и скриен талент (ВИДЕО)

Бритни Спирс на своите многубројни обожаватели им откри што прави во слободно време. Овојпат пејачката на Инстаграм објавила секси снимка на која се гледа како црта.

Бритни ги „истурила“ своите бујни гради, а потоа тргнала да слика.

Понекогаш мораш да играш, напишала пејачката.

Ова видео на Бритни за само два дена има повеќе од 3,8 милиони прегледи.

 

Sometimes you just gotta play!!!!!! ‍

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on