Радио Милева

(ФОТО) Дефне ја исече долгата црвена коса – видете колку слатко и стои новата фризура

(ФОТО) Дефне ја исече долгата црвена коса – видете колку слатко и стои новата фризура

Популарната турска актерка и модел, Елчин Сангу, која ја препознаваме по улогата на Дефне од хит серијата „Вљубениот ерген“ реши да ги следи трендовите.

Се поваќе девојки и познати дами се одлучуваат да ја скратат косата до над рамена, а истото го направи и Елчин.

На премиерата на новиот филм „Време за среќа“, деновиве се појави во секси цревен коктел фустан, но во прв план се истакна нејзиниот нов имиџ кој ведаш се забележува.

За поубаво да им ја долви промената на своите обожаватели направи неколку фотографии на Инстаграм.

Како ви се допаѓа повеќе?