Радио Милева

(ФОТО) Како лебед: Цеца во свила и пердуви за новиот спот!

(ФОТО) Како лебед: Цеца во свила и пердуви за новиот спот!

Пејачката Цеца Ражнатовиќ ги израдува своите обожаватели на профилот на Инстаграм со провокативна фотографија и видео додека се шминка.

Имено, Цеца се појави во бела свилена наметка со пердуви, а судејќи спорд коментарите следбениците беа и повеќе од воодушевени.

Фолк ѕвездата ќе ја изненади публиката со нова дуетска песна со Саша Матиќ, но и со спот за истата.

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on