Радио Милева

(ФОТО) Како од филм за возрасни: Рада Манојловиќ разголена меѓу синџири!

(ФОТО) Како од филм за возрасни: Рада Манојловиќ разголена меѓу синџири!

Атрактивната српска пејачка Рада Манојловиќ, деновиве на своите следбеници на социјалните мрежи им приреди лавина од изненадувања.

Неколкупати ја промени бојата на косата, а со тоа секојдневно беше тема во регионалните медиуми.

Задоволна поради тоа што ја пишуваат, Рада секоја објава ја сподели на својот профил, а во знак на благодарност, реши да почести со две жешки и провокативни фотографии каде позира во црн корсет меѓу синџири.

Што наумила овој пат, и дали ова издание е подготовка за нешто ново, останува да видиме…