Радио Милева

(ФОТО) Карлеуша повторно го облече светкавиот костим, но овој пат нема ништо под него!

(ФОТО) Карлеуша повторно го облече светкавиот костим, но овој пат нема ништо под него!

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави серија секси фотографии со кои ги распамети нејзините фанови.

Јелена не се воздржа да го облече уште еднаш фамозниот светкав костим во кој се појави на ТЛЗП, но овој пат со него напави нова жешка фотосесија.

Најмногу вимание привлече фотографијата од спалната соба каде ЈК позира без градник под комбинезонот, а нејзините бујни гради и пупките беа во прв план.

За помалку од 24 часа собра повеќе од 200 илјади лајкови и илјадници комплименти.

-Бомба, Совршена. Преубава, се само некои од коментарите кои таа ги собра на сметка на провокацијата.