Радио Милева

(ФОТО) Мадона и ќерката го згрозија светот со фотографијата за среќна Нова година!

(ФОТО) Мадона и ќерката го згрозија светот со фотографијата за среќна Нова година!

Поп кралицата Мадона новогодишната ноќ ја дочека во домашен амбиент и луда забава со пријатели.

Заедно со мама Мадона беше и нејзината ќерка Лурдес која веќе е голема девојка за да се дружи со мајка си и нејзиното друштво.

Па така, Мадона и Лурдес решија да ја честитаат Нова година на Инстаграм и прикачија фотографија за која деновиве многу се пишува и зборува.

На фотографијата, пејачката позира со ќерката која ги подигна рацете за гушне мајка си и го покажа она што го негува под пазувите.

Фотографијата ја лајкуваа повеќе од 260 илијади луѓе кои го поддржуваат изборот на Лурдес, а секако имаше и такви кои се згрозени од нејзината постапка.