Радио Милева

(ФОТО) Марија Шерифовиќ во бикини ама не како мала – дури покажа и деколте!

(ФОТО) Марија Шерифовиќ во бикини ама не како мала – дури покажа и деколте!

Единствен период од животот кога носела женска облека, е времето кога била мала, а денес Марија Шерифовиќ преферира андроген изглед, а женската гардероба не сака ни да ја замисли на себе.

Затоа, многу е чудно кога ќе се спомене дека може да ја видите во бикини. Но, кога е на плажа или во базен, тоа мора да го направи.

Марија на својот Инстаграм профил објави фотографија на која никогаш не сме ја виделе во вакво издание.
Таа своите гради вешто ги крие, но во костимот за капење дојдоа до израз.
„Паметна и луда во скафандер“, напиша под фотографијата.