Радио Милева

(ФОТО) Не и треба крзнo да се топли: Кога Ања Ветерова провоцира со задникот, пали оган пред себе!

(ФОТО) Не и треба крзнo да се топли: Кога Ања Ветерова провоцира со задникот, пали оган пред себе!

Повозрасните чето знаат да кажат дека кога си помлад ти врие во крвта, што веруваме повеќето ќе се сложите дека е така иако позитивниот дух и ведрата енергија немаат никаква врска со годините.

Но дека младата пејачка Ања Ветерова ги живее своите најубави години од младоста кои носат поголема храброст- потврдуваат нејзините се почести провокативни објави на социјалните мрежи. Ања порасна, а со тоа и аткративната девојка во неа што редовно ги изненадува своите обожаватели со провокација, особено кога е задникот во прашање кој веројатно таа го смета за својот најсилен атрибут.

На неодамна одржаниот музички фествал МАРС, Ања освен тоа што се закити со награда за млада ѕвезда, таа на сцената домимираше со сексапил во црн уникатен корсет – манифестација од која деновиве на Фејсбук реши да објави една специјална фотографија која точно фокусира на задникот и напиша дека е вреден долари.

-Девојко ти гориш, гласи еден од коментарите кој инстантно беше напишан под жешката фотографија.

Минатата година зимата ја почна објавувајќи фотки каде е замотна во крзно ама годинава не и треба зашто и онака гори се пред себе.