Радио Милева

(ФОТО) Познатата актерка дозна дека има рак, па беше итно оперирана!

(ФОТО) Познатата актерка дозна дека има рак, па беше итно оперирана!

Познатата актерка ги шокираше обожавателите ширум светот откако беше фотографирана како излегува од болница со фластер на лицето.

Вистинската причина е тоа што Џејн Фонда имаше операција.

80 годишната филмска дива се бори со малигни израстоци на долната усна кои морала да ги отстрани.

По хирушкиот зафат, папараците ја фотографираа, а медиумите на големо почнаа да ја шират веста дека Фонда има сериозни здравствени проблеми.