Радио Милева

(ФОТО) Саканата на Роналдо ја покажа ќеркичката во списание – еве на кого личи!

(ФОТО) Саканата на Роналдо ја покажа ќеркичката во списание – еве на кого личи!

Георгина Родригез, избраничката на Кристијано Роналдо, реши да ја покаже ќерката Алана Мартина на јавноста, со ексклузивна фотосесија во шпанското списнание „Hola!“.

Таа се породи во елитна клиника во Мадрид, а вели дека немала никакви проблеми, дури и уживала во тие моменти.

Еден мал детаљ ме разнежни посебно и во моментите кога мислев дека ќе биде страшно. Сепак, докторката успеа да создаде посебна атмосфера, пуштајќи песни од Алиша Кис, додека мојата ќерка доаѓаше на свет. Морам да кажам и дека Кристијано беше посебно грижлив во целиот тек на мојата бременост“, изјави Георгина.