Радио Милева

(ФОТО) Сека Алексиќ камерата ја стави меѓу градите: Од што е толку крупно се гледаат дури и порите!

(ФОТО) Сека Алексиќ камерата ја стави меѓу градите: Од што е толку крупно се гледаат дури и порите!

На 14-ти април српската фолк пејачка Сека Алексиќ најавува концерт во белградската Арена, а тоа го прави на најжешкиот начин што умее.

Имено, таа објави фотографии на кои позира во црно- црвен фустан, кој ги истакнува сите нејзини физички атрибути, особено градите.

Овој пат, покажа толку крупен кадар во нејзините гради, од кој дури се гледаат и порите на кожата.

За Алексиќ очигледно најважно за добар маркетинг е голотијата, а тоа го докажува и на дело со бројните разголени фотографии на својот Инстаграм каде секојдневно бомбардира.