Радио Милева

Лила има посебен повод за славење: Во ултра кратко фустанче ги изненади обожавателите! (ФОТО)

Лила има посебен повод за славење: Во ултра кратко фустанче ги изненади обожавателите! (ФОТО)

Водителката Лила Стојановска и тоа како е популарна на социјалните мрежи.

Вчера Лила имаше посебен повод за славење, а тоа е дека на својот Инстаграм профил ја достигна бројката од 100.000 следбеници и обожаватели.

Поради тоа, Лила направи интересна фотосесија во природа со бројот „100“ од балони, во ултра кратко фустанче и чизми над колена, кои ги истакнаа нејзините витки нозе.