Радио Милева

Машала: Водителката на ТЛЗП ги стегна бујните гради во секси градник – Инстаграм гори!

Машала: Водителката на ТЛЗП ги стегна бујните гради во секси градник – Инстаграм гори!

Водителката на последната сезона на шоуто „Твоето лице звучи познато“, Нина Сеничар, заигра на картата на сексапилот, а евидентно е дека никогаш не била попровокативна.

Нина ги изненади своите следбеници на Инстаграм и тоа со бујните гради во прв план, стегнати во градник од тантела.

Коментарите се пред се позитивни, но предничат оние од припадниците на посилниот пол.

Инаку, по завршувањето на ТЛЗП, Нина се уште не сме ја виделе во некој нов ТВ проект.