Радио Милева

Ова боли: Џесика Палашоска го вовлече костимот за капење во задникот до ШОК ГЛЕТКА!

Ова боли: Џесика Палашоска го вовлече костимот за капење во задникот до ШОК ГЛЕТКА!

Пејачката Џесика Палашоска неодамна замина на одмор на Бали, а оттаму секојдневно изненадува со необични фото-моменти.

Палашоска е една од поактивните корисници на социјалната мрежа Инстаграм, а речиси и да нема момент кој таа не го документира и објавува за следбениците. Па така, откако ги спакува куферите и се до моментот кога се пристигна на Бали, Џесика го покажа секој поминат миг, за нели Инстаграм семејството да знае што точно прави …

И додека дел од познатите скржаво ја чуваат приватноста, за македонската фолкерка важи правилото што повеќе, тоа подобро. Познатата пејачка има свои навики и правила од кои не отстапува, а спроведувајќи ги истите,  преферира да биде поразлична од другите.

Се со цел да го постигне тоа, таа костимот за капење го вовлече во задникот до критична точка, се сврти со позадината и побара од некој да ја фотографира.

Едноставно кажано, дури и да боли овој потег, Џеси мора да биде своја – по секоја цена!