Радио Милева

Нина, сопругата на Борко Ристовски и подготви изненадување на својата мајка: Годините се само бројка, а твојата љубов е вечна (ФОТО)

Кај „министерот за одбрана“ на македонскиот ракометен гол првиот месец од годината е навистина со густа агенда. Најпрвин официјалната...
Радио Милева

Сите зборуваат за оваа нејзина жешка снимка и поза: Пејачката Едита ги остави фановите без зборови (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Едита Арадиновиќ која важи за една од најзгодните пејачки на естрадата предизвика лавина коментари на социјалните...
Радио Милева

Осамна видео на кое Карлеуша и Врањеш заедно се шетаат по Акропол во Атина: Босанскиот фудбалер сепак не лажел? (ВИДЕО)

Додека скандал – аферата порно прељубата на Јелена Карлеуша се повеќе зема замав, медиумите од час во час објавуваат нови докази...
Радио Милева

Карлеуша го возврати ударот, објавувајќи компромитирачки фотографии од Врањеш: „Вака таа пи**а плаче и ме моли да бидам со него“! (18+ ФОТО)

По веста за порно-аферата на Јелена Карлеуша која  како бомба одекна во медиумите ширум регионот , фолк-дивата не може да се смири! Пејачката...
Радио Милева

Аферата прерасна во порно скандал: Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш објави експлицитни фотогрфии од Карлеуша (ФОТО 18+)

На Божиќ, српските медиуми објавија дека Јелена Карлеуша се разведува од нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Како причина за нивниот развод...
Радио Милева

Елена Велевска постираше чуден статус: Дали пејачката најави дека сепак не може да го спаси бракот или…? (ФОТО)

Елена Велевска во моментов е на турнеја низ Америка… Таму работно ги дочека Нова Година, Божиќ, Василица… Им пееше на голем број...
Радио Милева

Секс фетиши на познатите: Рики Мартин сака „златен туш“, Кристен Стјуарт лиже пазуви, Памела Андeрсон обожава да и ги лижат нозете, Анџелина Џоли се согласува на се’…

Јавни личности во регионот, за Македонија и да не говориме, не сакаат да зборуваат за начинот на кој водат љубов, додека ѕвездите од светскиот...
Радио Милева

Мина Врбашки призна дека била евтина малолетна проститутка: Почнала со 20, завршила со 100 евра! (ФОТО)

Мина Врбашки ја шокираше јавноста и милиони гледачи кога таа призна дека била вмешана во проституција. Додека некои ја осудуваат, други...