Радио Милева
позира и провоцира

Станија пак се соблече: Секси долна облека, бујни гради и затегнато газенце (ФОТО)

Станија пак се соблече: Секси долна облека, бујни гради и затегнато газенце (ФОТО)

Станија Добројевиќ не им дава мир на мажите. Поранешната победничка на реалното шоу „Фарма“ на социјалните мрежи ги објави новите провокативни фотографии, кои се многу, многу „жешки“… И повеќе од тоа!

Станија позира во една соба во секси долна облека, покажувајќи го нејзиното заводливо тело и раскошните облини. Во преден план беше нејзиното затегнато обло газе…

…Пото старлетата ги покажа бујните гради и рамниот стомак…

..И конечно, едно комплетно секси селфи… За целосно уживање во нејзиното тело и телесните атрибути.