Радио Милева

(ВИДЕО) Ана Николиќ јавно му прати порака на Раста и ги шокираше сите!

(ВИДЕО) Ана Николиќ јавно му прати порака на Раста и ги шокираше сите!

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста се видени заедно во јавноста, што ги наведе  нивните обожаватели да размислат дека нивниот развод, всушност, бил маркетинг-трик.

Откако отворено призна дека била целосно скршена и побара приватност во моментот кога нејзиното семејство се распаднало, Николиќ само неколку дена подоцна е забележана како излегува од автомобилот на Раста, а потоа разговарале и запалиле цигара заедно.

Сепак, двајца од нив рекоа дека се во добри односи поради ќерката Тара, која има три месеци.

Последната објава на Instagram  кај Ана повторно предизвика  лавина коментари, бидејќи пејачката објави спот од екс-сопругот каде пее: “Сакам да ме сакаш вечерва”.

Дали Ана се премисли и повторно го сака назад во животот, може само да се претпоставува.