анастасија петреска

Пронајдени се 6 резултати на тема „анастасија петреска“
Радио Милева

(ФОТО) Беше меѓу најбујните: Од диета или од бурен предбрачен живот, кај Анастасија Петреска ги снема облините

Изминатата зима убавата фолк пејачка Анастасија Петреска заврши со моминскиот живот кога нејзиниот сакан Владимир и го даде свршеничкиот...
Радио Милева

(ФОТО) Раскошот на Анастасија Петреска „прелива“: Беше бујна и секси, но со некое кило плус е вистинска бомба!

За разлика од оние кои се одлучуваат на својата сакана да и понудат брак и прстен за денот на вљубените, фолк пејачот Владимир Поповски...
Радио Милева

(ФОТО) Анастасија Петреска во ултра кусо мини ги прекрсти нозете на утринска во Сител и инстантно ги расони гледачите!

Младата пејачка Анастасија Петреска е максимално посветена на кариерата и во ниеден момент не ги пропушта настапите во локалните ресторани...